ViRtuAl LifE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ViRtuAl LifE

Тук е нашия виртуален град
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Стаята на Емили

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Мелани Косъс
Кметче
Кметче
Мелани Косъс


Брой мнения : 310
Присъединил се е на : 29.04.2009
Възраст : 29

Стаята на Емили Empty
ПисанеЗаглавие: Стаята на Емили   Стаята на Емили Icon_minitimeПон Май 04, 2009 8:14 pm

Президенски апартамент:
Стаята на Емили Maket_hotel_troqn_plaza_11
Стаята на Емили Maket_hotel_Gorski_kyt_hotel_312_4796_big
Стаята на Емили Maket_hotel_studio_1
Има
-Кухня
-Баня
-Тоалетна
-ТВ
-Двойно легло
-Списания
-Гардероб

Стаята на Емили 369sСтаята на Емили 370kСтаята на Емили 371JСтаята на Емили 372J

Стаята на Емили 373XСтаята на Емили 381I



-Голям хладилник
-Маса със столове
Струва: 200$ седмично
Върнете се в началото Go down
https://virtualife.forumotion.com
Мелани Косъс
Кметче
Кметче
Мелани Косъс


Брой мнения : 310
Присъединил се е на : 29.04.2009
Възраст : 29

Стаята на Емили Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Емили   Стаята на Емили Icon_minitimeВто Май 05, 2009 3:05 pm

-Ехооо.Ема ли някой в къщи? - Мел почука на вратата и очакваше отговор
Върнете се в началото Go down
https://virtualife.forumotion.com
Емили Блек
Известен гражданин
Известен гражданин
Емили Блек


Брой мнения : 214
Присъединил се е на : 30.04.2009

Стаята на Емили Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Емили   Стаята на Емили Icon_minitimeВто Май 05, 2009 4:01 pm

- Секунда!
Емили точно ставаше и облече копринения си халат. Изми се в банята когато щеше да си избира дрехи за през деня, някой почука на вратата. Блек отиде и отвори. От другата страна на прага бе Мелани Косъс
Върнете се в началото Go down
Мелани Косъс
Кметче
Кметче
Мелани Косъс


Брой мнения : 310
Присъединил се е на : 29.04.2009
Възраст : 29

Стаята на Емили Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Емили   Стаята на Емили Icon_minitimeВто Май 05, 2009 4:08 pm

-Искаш ли да идем на ресторант или на кино?
Върнете се в началото Go down
https://virtualife.forumotion.com
Емили Блек
Известен гражданин
Известен гражданин
Емили Блек


Брой мнения : 214
Присъединил се е на : 30.04.2009

Стаята на Емили Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Емили   Стаята на Емили Icon_minitimeВто Май 05, 2009 4:38 pm

- На ресторант, става ли? Не съм закусвала още.
Върнете се в началото Go down
Мелани Косъс
Кметче
Кметче
Мелани Косъс


Брой мнения : 310
Присъединил се е на : 29.04.2009
Възраст : 29

Стаята на Емили Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Емили   Стаята на Емили Icon_minitimeВто Май 05, 2009 4:41 pm

-Става айде да отиваме!
Върнете се в началото Go down
https://virtualife.forumotion.com
Емили Блек
Известен гражданин
Известен гражданин
Емили Блек


Брой мнения : 214
Присъединил се е на : 30.04.2009

Стаята на Емили Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Емили   Стаята на Емили Icon_minitimeПет Май 08, 2009 6:48 pm

Днес печеше слънце. Но Емили не искаше да рискува пак да я хване дъжда по потник. Облече се по-дебеличко. Сега поне бе с дълги дънки а не с тънък панталон, през който влиза и най-слабия ветрец. Макар да обожаваше дъжда Емили никога не би излязла навън, когато вали по потник. За това сега бе настинала. Гласът й бе променен, гърлото я болеше. Имаше нужда от чай, а и от закуска. А също и да се облича веднага като стане, за да не настине повече. Но тя бе свикнала да се облича когато ще излиза. През другото време стоеше по потник, къси шорти и халата си, като той не вършеше никаква работа, дори за ръкави не ставаше, но си бе любимият й. Нямаше нужда от яке, за това не си го взе когато излизаше. Заключи вратата и тръгна към асансьора. След това отиде в ресторанта, за да закусва.

П.П. Облекло: Стаята на Емили 369s
Върнете се в началото Go down
Емили Блек
Известен гражданин
Известен гражданин
Емили Блек


Брой мнения : 214
Присъединил се е на : 30.04.2009

Стаята на Емили Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Емили   Стаята на Емили Icon_minitimeСря Май 27, 2009 1:39 pm

Емили влезе в стаята си и се насочи към гардероба. Отвори го.Разгледа закачалките и взе тези, на които имаше дънки или панталони, освен съвсем късите. Заедно със закачалките ги хвърли в коша и звънна на рецепция да каже да изпратят камериерка. Тя дойде и почука на вратата.
- Ето! Вземи ги ако искаш, ако не ти харесват ги изхвърли - каза Емили и подаде дрехите на жената, след като ги извади от коша.
- Благодаря ви, госпожице! - отвърна объркана камериерката.
Ем се усмихна и затвори вратата след себе си.
Върнете се в началото Go down
Емили Блек
Известен гражданин
Известен гражданин
Емили Блек


Брой мнения : 214
Присъединил се е на : 30.04.2009

Стаята на Емили Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Емили   Стаята на Емили Icon_minitimeНед Май 31, 2009 8:28 pm

Ем се събуди. Махна лентата от очите си. Слънчевите лъчи минаваха през спуснатите завеси и нежно галеха кожата на момичето. Отиде в банята и се изми. След това пред огледалото. Среса копринената си коса и се отправи към гардероба. Взе няколко закачалки и отново застана пред огледалото. Телефонът й звънна и тя го постави на високоговорител.
- Какво правиш? - попита мъжки глас.
- Сега ли? Чудя се какво да направя за да ме оставиш намира. МРАЗЯ ТЕ! - каза с по-висок глас Емили
- Блеър, моля те! Позволи ми да ти обясня!
- Да ми обясниш как спиш с втората жена на баща ти? Не, благодаря! Достатъчно извратено е само като си го представя!
- Не! Аз не исках...
- Спести си думите! - прекъсна го Би. Докато говореше облече последната рокля от закачалките, които взе и оправи косата си.
- Знаеш ли какво?! Вече ще се представям като Блеър, не като Емили! Това вече не е твоето име!
- Не можеш!
- Защо? Само защото когато спиш с мен ме наричаш така, означава, че и другите не могат да го правят?
- Отново си Кралица Би, така ли?
- Щом така ти харесва!
- Нямам думи! Ти... ти... просто разби сърцето ми!
- А ти не го направи, когато спа с мащехата си?! - гласът на Блеър леко трепереше, поради това, че очите й бяха насълзени и още малко й трябваше да заплаче.
- Моля те! Повярвай ми!
- Ти си женкар Марк! Нищо друго не очаквам от теб!
- Наистина те обичам! - повиши гласа си той
- И аз те обичах! Преди!
Блеър взе телефона си и го блъсна в земята. Обу обувките и взе чантичката си и якето, и излезе от стаята, като тръшна вратата.

P.S. Външен вид:
Стаята на Емили 544L
Върнете се в началото Go down
Мелани Косъс
Кметче
Кметче
Мелани Косъс


Брой мнения : 310
Присъединил се е на : 29.04.2009
Възраст : 29

Стаята на Емили Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Емили   Стаята на Емили Icon_minitimeНед Май 31, 2009 9:48 pm

Едно нещо да ти кажа, а и на всички други!
Неможе да се обличате с дрехи, които нямате!!!
В магазина за дрехи, можете да си поръчвате но не и да се обличате в бесъществуващи дрехи!!

По темата:
Мел се разхождаше из коридорите и си мислеше, че отдавна не е посещавала приятелката си Ем и реши да почука на вратата
-Ееем...тук ли си?-попита Мел почуквайки на вратата.
Докато чакаше тя си мислеше, какво да кажа на Ем иии какво Ен щеше да каже...нещо днес Мел беше на филосовска тема.Тя се беше оклюмала и си мислеше, че може би Емили ще е развесели...Мел почака съвсем амлко, но всяка секунда сякаш беше чял час и това я побъркваше....Най-накрая Емили отвори вратата и каза:
Върнете се в началото Go down
https://virtualife.forumotion.com
Емили Блек
Известен гражданин
Известен гражданин
Емили Блек


Брой мнения : 214
Присъединил се е на : 30.04.2009

Стаята на Емили Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Емили   Стаята на Емили Icon_minitimeПон Юни 01, 2009 12:30 pm

- Мелани, съжалявам, бързам! Кажи бързо какво има?
Върнете се в началото Go down
Мелани Косъс
Кметче
Кметче
Мелани Косъс


Брой мнения : 310
Присъединил се е на : 29.04.2009
Възраст : 29

Стаята на Емили Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Емили   Стаята на Емили Icon_minitimeПон Юни 01, 2009 12:56 pm

-Мии...нищо...Исках да си побъбрим, нощом бързаш...-каза леко оклюмало Мел като погледна забързаната Ем.
-Добре ли си?-каза загрижено Ем.Тя погледа Мел и й се усмихна
-Добре съм сега ще се върна в стаята си и ще хапна нещо-каза малко по-радостно Мел.Тя се опита да се усмихне и се запъти към стаята си.
-Е добре...аз сега ще тръгвам.Чао Мел-каза Ем докато се обуваше и след 2 минути вече беше изхвърчала от стаята си.
Върнете се в началото Go down
https://virtualife.forumotion.com
Sponsored content





Стаята на Емили Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Емили   Стаята на Емили Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стаята на Емили
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Стаята на Ема Томей
» Стаята на Лиз
» Стаята на Рокси
» Стаята на Крис
» Стаята на Меган

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ViRtuAl LifE :: Градът :: Хотели-
Идете на: