ViRtuAl LifE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ViRtuAl LifE

Тук е нашия виртуален град
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Ресторант

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Мелани Косъс
Кметче
Кметче
Мелани Косъс


Брой мнения : 310
Присъединил се е на : 29.04.2009
Възраст : 29

Ресторант - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант   Ресторант - Page 2 Icon_minitimeВто Юни 02, 2009 4:36 pm

[i]Мел ,която беше много гладна и искаше да стигне до някоя празна маса...
-Ооо....извинявай Емили - объркано каза тя. - може ли да седна до теб, че няма свободни места?
-Ааа...Мел, това си ти. - каза изненадано Ем и погледана с усмивка мел - Е разбира се, че може.
-Благодаря ти Ем - Мел седна спокойна на стола срещу Емили и повика серитьорката
-За вас мадам? -каза учтиво сервитьорката и погледна леко намръщено Ем и след това леко несигурно Мел, тя не искаше отново да сгреши, защото още беше объркана от случката с Ем
-Ммм Едно кафе иииидайте ми менюто моля. - Каза учтиво Мел ,акто небеше подготвена толкова бързо да си каже поръчката.
-Добре ей сега пристига....а капучино ли?
-Да, благодаря! - Каза Мел и погледна към Ем, която не беше в добро настроение.. - Какво има Ем?

П.П. Облекло:
Ресторант - Page 2 0330
Върнете се в началото Go down
https://virtualife.forumotion.com
Емили Блек
Известен гражданин
Известен гражданин
Емили Блек


Брой мнения : 214
Присъединил се е на : 30.04.2009

Ресторант - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант   Ресторант - Page 2 Icon_minitimeВто Юни 02, 2009 4:46 pm

- Нищо. Чакам закуската си/ - усмихна се момичето... - Виж, Мел! Н ем наричай повече Емили. Това ен е името ми. Казвам се Блеър Уолдорф.
- Как... така? - поредният объркан от случващото се
- Истинското ми име е Уолдорф. Заради миналото ми е и не съм готова да го споделя. Ок?
Върнете се в началото Go down
Мелани Косъс
Кметче
Кметче
Мелани Косъс


Брой мнения : 310
Присъединил се е на : 29.04.2009
Възраст : 29

Ресторант - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант   Ресторант - Page 2 Icon_minitimeВто Юни 02, 2009 4:54 pm

Мел беше много объркана и успя само да каже:
-Ъъммм...чакай да доизясним сега...значи малкото ит име е Блеър. Така ли?

През това времем сервитьорката пристигна с менюто и кафето.Мел просто ги взе докато погледа й все още бе съсредоточен на ...момичето отсреща с неизяснено име.
-Ето госпожице -каза сервитьорката и си замина
Върнете се в началото Go down
https://virtualife.forumotion.com
Емили Блек
Известен гражданин
Известен гражданин
Емили Блек


Брой мнения : 214
Присъединил се е на : 30.04.2009

Ресторант - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант   Ресторант - Page 2 Icon_minitimeВто Юни 02, 2009 5:06 pm

- Блеър Уолдорф!
- Ами твойте... документи? Какви ми даде, когато дойде в хотела?
- Всички са фалшиви. - Блеър беше напрегната. В момента водеше делови разговор. Не си позволяваше дори за секунда да се отпусне или усмихне.
Върнете се в началото Go down
Мелани Косъс
Кметче
Кметче
Мелани Косъс


Брой мнения : 310
Присъединил се е на : 29.04.2009
Възраст : 29

Ресторант - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант   Ресторант - Page 2 Icon_minitimeВто Юни 02, 2009 5:23 pm

Мел беше стъписана!
-Спокойно...спокойно!Ще оправим нещата!Ако искаш ела ще живеем в една къща и ще я пишем на мен, но аз ти посволявам да дойдеш.А междудругото искаш ли после да идем да видим къщите за продан и да видя за някоя да взема на изплащане?
Би(ако мога да те наричам така) ще направиш ли после един магазин за обзавеждане, че къща без мабели е срамота!
Мел се опитваше де се успокои и да успокои Блеър, защото се досещаше за какво става въпрос и за какви мъки и напражение става въпрос!
Върнете се в началото Go down
https://virtualife.forumotion.com
Емили Блек
Известен гражданин
Известен гражданин
Емили Блек


Брой мнения : 214
Присъединил се е на : 30.04.2009

Ресторант - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант   Ресторант - Page 2 Icon_minitimeВто Юни 02, 2009 5:26 pm

- Ще се оправя! През целия си живот съм го правила. Ще се справя и сега! Никой не знае, че документите ми са фалшиви и ще те помоля да си остане така. - Тя изавади паспорта си - всичко бе напълно изрядно. Очите на Би се насълзиха, но тя прикри това. Не предполагаше, че някой ще е така загрижен за нея. - Защо, мислиш, смених името си?
Върнете се в началото Go down
Мелани Косъс
Кметче
Кметче
Мелани Косъс


Брой мнения : 310
Присъединил се е на : 29.04.2009
Възраст : 29

Ресторант - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант   Ресторант - Page 2 Icon_minitimeВто Юни 02, 2009 5:37 pm

-Нямам представа, може би не си искала да те разпознаят...незнам честно!-Много зачудено и леко изплашено, че може да й се обиди, каза Мел

-Госпожице избрахте ли?-каза сервитьорката
-Ммммм... - Мел не беше отваряла менюто и сега набързо разгърна и каза -Пържени картофи със сирене иии пиле на плоча, ако може да е завкъщи...Крем карамел, Един сок капи, 2 филийки обикновен хляб
-Само пилето ли е за вкъщи?
-Да, само пилето моля. -отвърна учтиво мел и подаде менюто на сервитьорката
Върнете се в началото Go down
https://virtualife.forumotion.com
Емили Блек
Известен гражданин
Известен гражданин
Емили Блек


Брой мнения : 214
Присъединил се е на : 30.04.2009

Ресторант - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант   Ресторант - Page 2 Icon_minitimeВто Юни 02, 2009 5:41 pm

- Бихте ли спрели да идвате докато не ви повикаме? - попита раздразнена, за дето постоянно ги прекъсват Блеър.
- Разбира се, госпожице Уолдорф!
- Благодаря! - усмихна се пренебрежително Би и се обърна към Мел: - Какво още искаш да знаеш за мен?
Върнете се в началото Go down
Мелани Косъс
Кметче
Кметче
Мелани Косъс


Брой мнения : 310
Присъединил се е на : 29.04.2009
Възраст : 29

Ресторант - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант   Ресторант - Page 2 Icon_minitimeВто Юни 02, 2009 5:56 pm

-Нищоо...нищо! - Мел се чувстваше като нападната и бързо се опита да смени темата - Е искаш ли да идем на шопинг или да ходим да гледаме къщи?
Върнете се в началото Go down
https://virtualife.forumotion.com
Емили Блек
Известен гражданин
Известен гражданин
Емили Блек


Брой мнения : 214
Присъединил се е на : 30.04.2009

Ресторант - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант   Ресторант - Page 2 Icon_minitimeВто Юни 02, 2009 6:11 pm

- Както кажеш! - Блеър имаше нужда някой друг да решава вместо нея в момента. Не се чувстваше в тялото си. Беше се изгубила... някъде навътре в душата си. И някак си не искаше да се намира.
Върнете се в началото Go down
Мелани Косъс
Кметче
Кметче
Мелани Косъс


Брой мнения : 310
Присъединил се е на : 29.04.2009
Възраст : 29

Ресторант - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант   Ресторант - Page 2 Icon_minitimeВто Юни 02, 2009 6:18 pm

-Добре, айде след малко тръгваме само да платя на сервитьорката и да си взема яденето..я дай да минем първо през хотела да оставя яденето в стаята си и веднага отиваме на шопинг терапия!Нужна ти е!
Мел отиде до бара и си поиска хапването, бармана посочи сервитьорката и Мел отиде до нея да я пита какво стана с хапването, тя замина на някъде и след малко носеше сметката и пилето заедно със всички неща в една кутия.
-Заповядайте мадам -каза учтива и много предпазливо серивтьорката, тя вече се беше стреснала доста!
-Бллагодаря...ии може да ме наричаш Мел или Мелс, както искаш -каза усмихнато Мел и замина заедно с Емили или по-тчно Блеър към стаята си.
Върнете се в началото Go down
https://virtualife.forumotion.com
Елизабет Филиън
Нов
Нов
Елизабет Филиън


Брой мнения : 46
Присъединил се е на : 08.06.2009

Ресторант - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант   Ресторант - Page 2 Icon_minitimeПон Юни 08, 2009 1:46 pm

Мел и Ем тази вечер бяха свободни,та затова се възползвах от това и реших да отидем заедно на ресторант.Техният отговор беше:
-Разбира се,че сме съгласни Лиз!!!
Седнахме и докато чакахаме сервитьорката,Ем се обади:
-Та,Лиз ти от кое градче идваш,мила?
-Ами,малко селце до Калифорния-наричат го "Райски кът",но името му е Форкс-отговорих аз.
-И с кого живееше там?-Добави Мел
-С майка ми и нейните родители.-И млъкнах.
Дойде сервитьорката и попита:
-Какво ще желаете?
-Една голяма вегетарианска пица с много царевица!-Казах аз,тъй като вече го бяхме обмислили.
И така цяла вечер до 10.00ч. Лиз,Мел и Ем си бъбреха за какво ли не-спорт,мода,емо стил и страшно много други теми.Другият път можем да вземем и мъжка компания tongue
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Ресторант - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант   Ресторант - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Ресторант
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ViRtuAl LifE :: Градът :: Дискотеки и ресторанти-
Идете на: