ViRtuAl LifE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ViRtuAl LifE

Тук е нашия виртуален град
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Плажа

Go down 
+6
Кейтлин Одонълд
Девиън Хелман
Хейдън Панетиър
Емили Блек
Кристиян Кълън
Мелани Косъс
10 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Рейчъл Лайвли
Гражданче
Гражданче
Рейчъл Лайвли


Брой мнения : 54
Присъединил се е на : 23.05.2009

Плажа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 30, 2009 3:54 pm

Рейчъл лекичко пристъпваше по затопления пясък и веднага щом слънцето успееше да докосне лицето й, тя се изчервяваше и кожата й придобиваше невероятен загар. На момичето му бе омръзнало да се занимава със скучното и сиво ежедневие и прото бе решила да се отдели от света. Тя също не познаваше никой в този град и отчаяно желаеше контакт с каквото и да било същество. Не обичаше да стои сама. След като направи няколко завъртания, тя се качи на близката скала и бавно, подпирайки се седна на нея.
Върнете се в началото Go down
Чейс Келър
Нов
Нов
Чейс Келър


Брой мнения : 39
Присъединил се е на : 29.05.2009

Плажа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 30, 2009 4:12 pm

Чейс остави погледа си да поскита из синята шир на морето, но вместо вдъхновение, той срещна погледа на красива блондинка, която бе седнала на скалата отсреща. Не бе очаквал да види някакъв човек. Тъй като беше сам реши, че ще бъде не учтиво, ако не се приближи до нея. Може би биха могли да станат добри приятели. След тази мисъл, той се усмихна и бавно закрачи към скалата. Когато се приближи достатъчно, той седна и разсеяно каза:
- Какво прави една красива госпожица сама на плажа?
Върнете се в началото Go down
Рейчъл Лайвли
Гражданче
Гражданче
Рейчъл Лайвли


Брой мнения : 54
Присъединил се е на : 23.05.2009

Плажа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 30, 2009 4:17 pm

Рейчъл рязко се обърна, за да срещне погледа му. Леко се изчерви, защото не очакваше точно този въпрос.
- Просто се разхождам. - вдигна рамене тя и се опита да изглежда напълно естествена. Замълча, а след това сбърчи носа си и се пробва да се усмихне. - А ти .. какво правиш тук? - Рейч леко се смути, когато зададе въпроса си. За миг помисли, че може да се стори нагло, все пак това си е негова работа.
Върнете се в началото Go down
Чейс Келър
Нов
Нов
Чейс Келър


Брой мнения : 39
Присъединил се е на : 29.05.2009

Плажа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 30, 2009 4:24 pm

- Просто се разхождам. - отговори той и се засмя. - Казвам се Чейс. - приветливо каза той и се усмихна. Слънцето се бе снижило малко и трябваше да се обърнеш, за да можеш да го видиш. Чейс направи точно това, обърна се и погледна към вече почти залязващото слънце. Беше толкова превземащо красиво, че той усети как ръцете му настръхват. Оттам, където идваше нямаше такива неща. Никога не бе виждал как слънцето залязва или изгрява. Беше му интересно, затова почти забрави за девойката, която стоеше до него.
Върнете се в началото Go down
Рейчъл Лайвли
Гражданче
Гражданче
Рейчъл Лайвли


Брой мнения : 54
Присъединил се е на : 23.05.2009

Плажа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 30, 2009 4:28 pm

- Рейчъл. - измърмори тя, а момчето се обърна. - Обичаш слънцето? - небрежно попита и прехапа едната си устна.
Не получи веднага отговор, за момент видя как Чейс се замисля какво да каже, после помръдна устната си, усмихна се и каза:
- Не точно.
- Какво имаш предвид? - тя леко се обърка. Момчето гледаше слънцето сякаш го вижда за последно. Леко се намръщи и извърна глава към слънцето, което силно блесна в очите й и тя бързо примигна.
Върнете се в началото Go down
Чейс Келър
Нов
Нов
Чейс Келър


Брой мнения : 39
Присъединил се е на : 29.05.2009

Плажа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 30, 2009 4:33 pm

- Май обичаш подробностите. - каза леко раздразнено той и обърна гръб на слънцето. Видя как скулите на Рейчъл се изпъват и бузите й придобиват лека червенина. - Извинявай. - извини се той и сведе леко глава. - Просто не ми се говори за това, става ли? - Чейс се опита да поправи нещата. Помисли си, че една усмивка би заличила неловката ситуация и бързо се засмя. - Къде живееш? - попита внезапно, а Рейчъл вдигна поглед към него.
Върнете се в началото Go down
Рейчъл Лайвли
Гражданче
Гражданче
Рейчъл Лайвли


Брой мнения : 54
Присъединил се е на : 23.05.2009

Плажа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 30, 2009 4:38 pm

- Засега никъде. - усмихна се тя. - Отседнала съм в "Сън Тропик", хотела надолу по улицата. Ти?
- Сигурно е някакво съвпадение. - засмя се той. - И аз съм там.
Рейчъл се усмихна и в главата й се намърда една луда идея. В очите й пламна "дяволското" огънче и тя леко разтърси глава, за да изгони лошите помисли.
- Може да се видим там. - отсъди тя и се изправи.
Върнете се в началото Go down
Чейс Келър
Нов
Нов
Чейс Келър


Брой мнения : 39
Присъединил се е на : 29.05.2009

Плажа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 30, 2009 4:43 pm

- Задължително. - каза момчето и когато видя как Рейчъл се изправи, усмивката, която до сега грееше на лицето му изчезна. - Тръгваш ли? - попита той и вечерния вятър разроши косата на момичето. Не искаше тя да си ходи, но някак знаеше, че ще я срещне още веднъж.
- Да. - нахлу в главата му тя. - Стана студено, а и смятам да си легна рано. Утре имам много работа.
- Нека те изпратя. - изправи се и той. - И без това сме в една посока, а и не искам да ти се случи нещо.
Рейчъл леко се намръщи, но после внимателно кимна.
Върнете се в началото Go down
Рейчъл Лайвли
Гражданче
Гражданче
Рейчъл Лайвли


Брой мнения : 54
Присъединил се е на : 23.05.2009

Плажа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 2 Icon_minitimeСря Юни 03, 2009 12:04 pm

Рейчъл и Чейс отново вървяха хванати за ръце по плажната ивица. Небето беше гълабово, а морето грееше със сини багри. Лекият ветрец на океана галеше девойката, а слънцето, което сега беше най-силно докосваше телата им. Келър говореше нещо на блондинката, която въобще не го слушаше, а само кимаше. Единственото, което можеше да усети бе как ръката му здраво стискаше нейната, как очите му нежно докосвахе нейните. Не беше способна да се съсредоточи над разговора, който водеха.
Върнете се в началото Go down
Чейс Келър
Нов
Нов
Чейс Келър


Брой мнения : 39
Присъединил се е на : 29.05.2009

Плажа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 2 Icon_minitimeСря Юни 03, 2009 12:10 pm

- Е, какво мислиш? - попита я Чейс, веднага щом приключи дългата си реч. Погледна я любопитно, сякаш мнението, което щеше да изкаже беше изключително важно.
- За кое? - разсеяно попита Рейчъл, все така наивно вгледана в очите на момчето.
- Ти слушаш ли ме изобщо? - леко се ядоса Келър и челото му веднага се сви.
- Разбира се. Аз просто се бях замислила, нали се сещаш, когато ми каза миналия ден онова .. ох .. обърках се. Ъм нещата биха били по-лесни ..
Рейчъл не успя да довърши, защото Чейс я беше придърпал до себе си и беше впил устните си в нейните. След няколко секунди, той я освободи от целувката и я погледна въпросително и мило, сякаш искаше да й каже, че нищо друго няма значение от този момент. Момичето го погледна объркано. Определено не беше сигурна какво трябва да каже, затова просто отговори на целувката му с още една.
- Казах ти, че си много сладка, когато се обяснавш, нали? - попита Чейс, когато вече спряха да се целуват.
Върнете се в началото Go down
Рейчъл Лайвли
Гражданче
Гражданче
Рейчъл Лайвли


Брой мнения : 54
Присъединил се е на : 23.05.2009

Плажа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 2 Icon_minitimeСря Юни 03, 2009 12:23 pm

- Мхм.. - измрънка Рейчъл и широко му се усмихна. - Съжлавям, че не те слушах. - заяви бързо тя в знак на извинение.
- Шшт! - каза тихо тай и сложи показалеца си на устните й. - Не разваляй момента.
Момичето го погледна накриво, стори й се малко нахално да й казва, че разваля момента. Беше на път да протестира, когато Чейс я вдигна и се затича заедно с нея към тихото море. Когато видя какво е намислил, тя започна да писка, но вече беше късно. Той я хвърли във водата и когато тя показа главата си, вече беше омотана в сладка водна прегръдка.
- Не трябваше да го правиш! - кресна тя, но след това силно се засмя.
- Защо не? - бързо отговори и нежно я целуна. - Беше забавно, нали?
Рейчъл кимна и обгърна врата му с ръце.
- Радвам се, че те срещнах. - добави тя. - Но сега трябва да си ходим.
- Какво? - запротестира момчето. - Не .. никъде няма да ходиш.
- Оо .. имам по-добра идея за прекарване на следобеда.
Тя му намигна и се отскубна от прегръдката му, след това вече беше на брега и се опитваше да "изцеди" дрехите си.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Филиън
Нов
Нов
Елизабет Филиън


Брой мнения : 46
Присъединил се е на : 08.06.2009

Плажа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 2 Icon_minitimeВто Юни 09, 2009 8:57 pm

Докато Лиз и Мел се разхождаха по брега на плажа срещнаха самичка Рейчъл.
-Мел,Това не е ли нашата Лайвли?-Попитах учудено.
-Лиз,разбира се,че е тя!!!Хайде да я настигнем-Предложи Мел.
Рейчъл се пострестна малко,но проговори:
-Хей,Здравейте-Мел,Лиз...Как сте?
-Ами,супер...-Отговориха Лиз и Мел хорово.
Понеже бях нова в бандата и познавах най-добре Мел реших да попитам:
-Госпожице Лайвли,Как да ви наричам-Рей или Рейч?
...И чаках отговор от симпатичната Рейчъл Smile
Върнете се в началото Go down
Кармен Уилямс
Нов
Нов



Брой мнения : 5
Присъединил се е на : 05.06.2009

Плажа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 2 Icon_minitimeСъб Авг 08, 2009 9:32 pm

Кармен вървеше по брега на плажа и гледаше замислено надолу.Изведнъж видя едно много красиво момиче с черна коса и с тъмни очи.
-Здравей.-Поздрави Кармен.-Как се Казваш?
-Селена Гомез.
-Аз Съм Кармен Уилямс.Много ми е приятно.
-И на мен също.-Усмихна се чаровно другото момиче.И двете бяха срамежливи и затова замълчаха за малко.
-Скоро ли дойде?-Попита Кармен.
-Ами да.-Отговори Сел.
-Мислиш ли да оставаш?-Попита Кармен и зачака отговор...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Плажа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Плажа
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ViRtuAl LifE :: Градът :: Парка и плажа-
Идете на: