ViRtuAl LifE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ViRtuAl LifE

Тук е нашия виртуален град
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Дискотеката

Go down 
+2
Хейдън Панетиър
Мелани Косъс
6 posters
АвторСъобщение
Мелани Косъс
Кметче
Кметче
Мелани Косъс


Брой мнения : 310
Присъединил се е на : 29.04.2009
Възраст : 29

Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Дискотеката   Дискотеката Icon_minitimeПет Май 01, 2009 11:05 pm

Тук всички идват да се забавляват!
DJ-я пуска всякъкви поздрави!
Дискотеката работи от 10:00 до 05:00 Smile
Върнете се в началото Go down
https://virtualife.forumotion.com
Хейдън Панетиър
Гражданче
Гражданче
Хейдън Панетиър


Брой мнения : 53
Присъединил се е на : 04.05.2009

Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката Icon_minitimeПон Май 04, 2009 8:14 pm

Здрасти на всички! -каза Хейди и се усмихна - да се забавляваме! - каза тя и започна да танцува.
Върнете се в началото Go down
Мелани Косъс
Кметче
Кметче
Мелани Косъс


Брой мнения : 310
Присъединил се е на : 29.04.2009
Възраст : 29

Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката Icon_minitimeПон Май 04, 2009 8:15 pm

-Хайде да Хев фън-Мел напълно превъртя и започна да танцува
Върнете се в началото Go down
https://virtualife.forumotion.com
Хейдън Панетиър
Гражданче
Гражданче
Хейдън Панетиър


Брой мнения : 53
Присъединил се е на : 04.05.2009

Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката Icon_minitimeПон Май 04, 2009 8:17 pm

-Тъй като ще живеем заедно аз да те питам кой ти е любимия цвят ??? - попита Хейди която май беше пийнала вповече.
Върнете се в началото Go down
Мелани Косъс
Кметче
Кметче
Мелани Косъс


Брой мнения : 310
Присъединил се е на : 29.04.2009
Възраст : 29

Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката Icon_minitimeПон Май 04, 2009 8:20 pm

-Ми почти всички стига да не са прекалено много използвани-каза Мел и се засмя след което продължи да танцува
Върнете се в началото Go down
https://virtualife.forumotion.com
Хейдън Панетиър
Гражданче
Гражданче
Хейдън Панетиър


Брой мнения : 53
Присъединил се е на : 04.05.2009

Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката Icon_minitimeПон Май 04, 2009 8:22 pm

- Искаш ли утре в 10:00 сутринта да идем на малко шопинг че нямам дрешки? Искаш ли????

П.П. ама имам предвид в реалния живот в 10:00
Върнете се в началото Go down
Мелани Косъс
Кметче
Кметче
Мелани Косъс


Брой мнения : 310
Присъединил се е на : 29.04.2009
Възраст : 29

Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката Icon_minitimeПон Май 04, 2009 8:25 pm

-Ок ще дойда ъф корс аз съм СУПЕР ГОЛЯМ шопинг маниак -пак се засмя Мел и продължи своя макар и калпав танц с усмивка-
Върнете се в началото Go down
https://virtualife.forumotion.com
Хейдън Панетиър
Гражданче
Гражданче
Хейдън Панетиър


Брой мнения : 53
Присъединил се е на : 04.05.2009

Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката Icon_minitimeПон Май 04, 2009 8:27 pm

-Аз ще се прибирам да си лягам днес имах труден ден и много ми се спи! - каза Хейди с сънено изражение

П.П. Гонят ме от компа Evil or Very Mad
Върнете се в началото Go down
Мелани Косъс
Кметче
Кметче
Мелани Косъс


Брой мнения : 310
Присъединил се е на : 29.04.2009
Възраст : 29

Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката Icon_minitimeПон Май 04, 2009 8:29 pm

-Ейй начи нищо ще се видим утре Хей(уфф може ли да ти викам така?)
Върнете се в началото Go down
https://virtualife.forumotion.com
Вивиан Клиъруотър
Нов
Нов
Вивиан Клиъруотър


Брой мнения : 15
Присъединил се е на : 12.05.2009
Възраст : 27
Местожителство : sO.......

Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката Icon_minitimeСря Май 13, 2009 2:32 pm

Вив влезе в дискотеката,която не беше много пълна и затърси някой,който да й е поне горе-долу познат,беше нова в този град.Видя...


Последната промяна е направена от Вивиан Клиъруотър на Пет Юни 12, 2009 7:29 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://amonnschool.forumotion.com/forum.htm
Чейс Келър
Нов
Нов
Чейс Келър


Брой мнения : 39
Присъединил се е на : 29.05.2009

Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката Icon_minitimeПон Юни 01, 2009 8:44 pm

Чейс и Рейчъл влязоха в дискотеката. Беше много шумно и пълно с всякакви хора - пияни, дрогирани и дори най-обикновени. Келър беше патил от наркомани, затова стисна силно Рейчъл за ръката и я поведе към бара. Трудно си преправиха път, но след няколко заобиколки бяха на правилното място. Двамата седнаха на бара и той поръча питиета.
Върнете се в началото Go down
Рейчъл Лайвли
Гражданче
Гражданче
Рейчъл Лайвли


Брой мнения : 54
Присъединил се е на : 23.05.2009

Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката Icon_minitimeПон Юни 01, 2009 8:51 pm

- Мерси. - каза Рейчъл, когато бармана й подаде чашата с алкохола. Тя бавно отпи, след това отметна косата си назад, остави чашата на бара и бутна Чейс по рамато.
- Искам да знам всичко за теб. - каза той и гласът му бе леко строг. Дори, когато думите излязоха от устата му, Рейчъл се стресна. Тя го погледна невярващо, сякаш не очакваше точно този въпрос. Същност никой не питаше за живота й . За момент се зачуди какво да каже и след това започна историята:
- Родена съм в Лондон. Фамилията ми е Лайвли. - тук тя спря, пое си дъх и отново започна. - Нямам братя и сестри. Родителите ми са в Шфейцария. Изпратиха ме тук, за да се науча да бъда самостоятелна и някакви такива глупости. Не смятам, че е правилно. - Лайвли спря, защото Чейс се засмя. - Какво се смееш!? - изсъска срещу него тя.
Върнете се в началото Go down
Чейс Келър
Нов
Нов
Чейс Келър


Брой мнения : 39
Присъединил се е на : 29.05.2009

Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката Icon_minitimeПон Юни 01, 2009 9:01 pm

- Нищо, нищо. - каза иронично той и приближи стола си към нея. Погледна я и се усмихна. - Много си сладка, когато се обясняваш. - завърши той, хващайки я за ръката. Момичето нищо не каза, отпи от питието си и сякаш неподготвена за тази ситуация сведе глава.
- Какво ще кажеш за идеята да бъдем в една стая? - вдигна погледа си към него Рейчъл и когато каза тези думи, Келър остана малко изненадан. - Само ако искаш. - бързо добави тя, опитвайки се да прикрие не желанието за откъс.
- С удоволствие. - засмя се той и я дръпна за ръката. - Ще си ходим ли? - попита вече изправил се той.
- Но ние тъкмо дойдохме. Не искам да се прибираме. - помоли се момичето и направи "мили очички".
- Добре. Може да отидем някъде, където няма да ме заболи главата.
Рейчъл веднага скочи и двамата, ръка за ръка, излязоха от дискотеката.
Върнете се в началото Go down
Мелани Косъс
Кметче
Кметче
Мелани Косъс


Брой мнения : 310
Присъединил се е на : 29.04.2009
Възраст : 29

Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката Icon_minitimeПон Юни 01, 2009 9:23 pm

Мел крачеше самоуверено и вече с желание да се забавлява МНОГО тя пристъпваше гордо и по едно време усети, че вижда познати хора * Чудесно * помисли си тя
-Ей Рейч-Каза Мел като се обърна към нея и Чейс.Те се бяха хванали за ръце и изведнъж иненадано, сякаш Мел прекъсваше нещо много важно-ъммм...прекъсвам ли нещо?
-Нее...не.-каза Рейчъл и се одръпна от Чейс, сякаш я беше срам да си прианае-..........Какво има Мел? - попита Рейчъл преди Мел да почне да клюкари по техен адрес
-Ми видях ви и се помислих, че може да искате да идем заедно в Дискотеката, както се казва 'Колкото повече, толкова повече!'
Върнете се в началото Go down
https://virtualife.forumotion.com
Елизабет Филиън
Нов
Нов
Елизабет Филиън


Брой мнения : 46
Присъединил се е на : 08.06.2009

Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката Icon_minitimeПон Юни 08, 2009 1:37 pm

Лиз(Елизабет) крачеше смело към портата на дискотеката,тъй като много обичаше дискотеките,но от една страна я беше срам да влезе,тъй като не познаваше никого в града.Преодоля страха си,влезе и седна на един стол близо до Мел.Мел ме заговори:
-Здравейте,Как се казвате?
-Ами,Елизабет,накратко Лиз.Приятно ми е-отгворих аз и бях вече по-спокойна,че поне се запознах с някого
-Хайде ела се запознай с бандата.Тук сме не много,но пък сме пекани от - до-Добави Мел.
Аз се запознах с останалите и беше права-страхотни хора ....Танцувахме цяла вечер..Беше върховно!Ще има още да се опознаваме!!! flower
Върнете се в началото Go down
Мелани Косъс
Кметче
Кметче
Мелани Косъс


Брой мнения : 310
Присъединил се е на : 29.04.2009
Възраст : 29

Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката Icon_minitimeПон Юни 08, 2009 1:49 pm

- Лиз искаш ли някой път да идем на разходка? -Предложи Мел.Тя виждаше, че Лиз е много добро момиче и искаше да направи нещо за нея, но не се сещаше какво. - Ако искаш на пазар, може да ти купя някой дрехи, смисъл да ти подаря.Ако искаш естествено.-Мел вече почна да се плете, но продължида шикалкави и след 2-3 минути, се сети, че трябва да млъкне и да остави момичето да отговори Smile
Върнете се в началото Go down
https://virtualife.forumotion.com
Елизабет Филиън
Нов
Нов
Елизабет Филиън


Брой мнения : 46
Присъединил се е на : 08.06.2009

Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката Icon_minitimeПон Юни 08, 2009 8:41 pm

-Мел,много ти благодаря за предложението,но сега да подаряваш дрехи е прекалено!!!Ще се справям и сама Smile Но идеята за разходката или пазара е удачна.Например можем да отидем двечките на пазар,пък за разходката да вземем и някой друго момче/момиче.
Лиз чакаше търпеливо отговор
Върнете се в началото Go down
Мелани Косъс
Кметче
Кметче
Мелани Косъс


Брой мнения : 310
Присъединил се е на : 29.04.2009
Възраст : 29

Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката Icon_minitimeПон Юни 08, 2009 9:08 pm

-Ми какво чакаме?Хайде на пазар -Мел много се радваше и обичаше да се сприятелява с хората Smile)
Върнете се в началото Go down
https://virtualife.forumotion.com
Елизабет Филиън
Нов
Нов
Елизабет Филиън


Брой мнения : 46
Присъединил се е на : 08.06.2009

Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката Icon_minitimeПон Юни 08, 2009 9:12 pm

След дълги премисли на Лиз и Мел,те най сетне се развихриха в своя танц.
-Мел,какви неща обичаш да пазаруваш?-Попитах с любопиство и продължих да танцувам Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Дискотеката
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ViRtuAl LifE :: Градът :: Дискотеки и ресторанти-
Идете на: