ViRtuAl LifE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ViRtuAl LifE

Тук е нашия виртуален град
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Плажа

Go down 
+6
Кейтлин Одонълд
Девиън Хелман
Хейдън Панетиър
Емили Блек
Кристиян Кълън
Мелани Косъс
10 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Мелани Косъс
Кметче
Кметче
Мелани Косъс


Брой мнения : 310
Присъединил се е на : 29.04.2009
Възраст : 29

Плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Плажа   Плажа Icon_minitimeПет Май 01, 2009 3:04 pm

Тук се намира плажа всеки може да дойде и да се попече на слънце
Плажа 4240088241184575266
Върнете се в началото Go down
https://virtualife.forumotion.com
Кристиян Кълън
Нов
Нов
Кристиян Кълън


Брой мнения : 41
Присъединил се е на : 02.05.2009

Плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа Icon_minitimeСъб Май 02, 2009 2:18 pm

Крис вървеше,подритквайки някакво камъче по плажа.Ръцете му бяха в джобовете и той унесен от бриза,който го лъхаше,вървеше по пясъка.До него се приближи силует,той беше на....
Върнете се в началото Go down
Емили Блек
Известен гражданин
Известен гражданин
Емили Блек


Брой мнения : 214
Присъединил се е на : 30.04.2009

Плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа Icon_minitimeСъб Май 02, 2009 2:25 pm

Емили Блек. Младо момиче, с много мечти и амбиции. Имаше вятър, който пръскаше косите на момичето на всички страни.
- Ти ли си Кристиян Кълън? - попита Емили
- Защо те интересува? - не отговори на въпроса й момчето.
- Проучих те. Ти си конкуренцията, за която ми говореха от доста време. - Емили Блек - представи се Емили. Подаде ръката си към момчето до нея, опитвайки се да върви с бързото му, но спокойно темпо. След като Крис не й каза нищо, а просто продължи да върви, момичето свали ръката си.
Върнете се в началото Go down
Кристиян Кълън
Нов
Нов
Кристиян Кълън


Брой мнения : 41
Присъединил се е на : 02.05.2009

Плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа Icon_minitimeСъб Май 02, 2009 2:29 pm

-Не се смятам за ничия конкуренция.-вдигна рамене Крис и добави
-А мога ли да знам,защо сте ме "проучвала"?-разсмя се той на глупавият си въпрос.Не само знаеше,
какво има предвид жената,но и той знаеше доста неща за нея, просто му хареса да се направи наударен...
Върнете се в началото Go down
Емили Блек
Известен гражданин
Известен гражданин
Емили Блек


Брой мнения : 214
Присъединил се е на : 30.04.2009

Плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа Icon_minitimeСъб Май 02, 2009 2:36 pm

- Ти може да не се смяташ за конкуренция, но аз те смятам. Винаги проучвам хората които познавам, включително и конкуренцията.
- Застрашаваш бизнеса ми. - поясни Емили, след като видя неразбирателството в очите на Кълън, когато я погледна.
Блек вече дишаше ускорено, не само заради бързото вървене, ами и заради вятъра, който духаше точно срещу нея.
Върнете се в началото Go down
Кристиян Кълън
Нов
Нов
Кристиян Кълън


Брой мнения : 41
Присъединил се е на : 02.05.2009

Плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа Icon_minitimeСъб Май 02, 2009 2:40 pm

-Ахаххаха-засмя се чаровно момчето,на него студа не му пречеше,но видя,че на Емили й е студено,разкопча суичера си,извади от единия си джоб кутия с цигари и я набута в дънките си,подаде най-безцеремонно суичера си на Емили с думите:
-Вземи...няма да настиваш нали?-самият той остана по дълъг ръкав и не изпитваше студ-Та,би ли ми обеснила по какъв начин го застрашавам бизнеса ти?-разсмя се той и пак сложи ръце в джобовете си...
Върнете се в началото Go down
Емили Блек
Известен гражданин
Известен гражданин
Емили Блек


Брой мнения : 214
Присъединил се е на : 30.04.2009

Плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа Icon_minitimeСъб Май 02, 2009 2:50 pm

- Добре: ти строиш и продаваш къщи. Е и аз го правя. И не са много хората и семействата в този град, които си купуват къщи. Въпреки това постоянно можеш да оплетеш някой богаташ да си купи къща тук. Освен това...
Мобилният на Емили звънна и я прекъсна.
- Извини ме за момент... - каза тя и се спря. - Емили Блек... Не, не, не! Виж, всичко си е наред. Не пипай нищо!... Но как го съборихте?!? Нямаме време! Трябваше ни за довечера. - Емили звучеше отчаяна. - Добре, виж сега какво ще направим: съберете всички части и ги изхвърлете. Аз ще се питам да намеря същото. Ще се опитам и да я забавя на работа... Добре... Измислете нещо с вечерята. Другото оставете на мен... Добре! Обичам те, чао!
Блек се обърна и настигна Крис, който явно бе намалил крачка, защото бе близо до нея.
Върнете се в началото Go down
Кристиян Кълън
Нов
Нов
Кристиян Кълън


Брой мнения : 41
Присъединил се е на : 02.05.2009

Плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа Icon_minitimeСъб Май 02, 2009 2:55 pm

-Да,разбрах защо ме считаш за конкуренция....-усмихна се той и седна на плажа,Емили направи отчаяна физиономия:
-Трябва да тръгваш ли?-попита той тихо
Върнете се в началото Go down
Емили Блек
Известен гражданин
Известен гражданин
Емили Блек


Брой мнения : 214
Присъединил се е на : 30.04.2009

Плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа Icon_minitimeСъб Май 02, 2009 2:58 pm

- Да, но... ако искаш ела с мен? - предложи Емили.
Нещо в нея искаше да си тръгне, но друго пък настояваше да остане
Върнете се в началото Go down
Кристиян Кълън
Нов
Нов
Кристиян Кълън


Брой мнения : 41
Присъединил се е на : 02.05.2009

Плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа Icon_minitimeСъб Май 02, 2009 3:00 pm

Емили Блек написа:
- Да, но... ако искаш ела с мен? - предложи Емили.
Нещо в нея искаше да си тръгне, но друго пък настояваше да остане
-Къде ще ходиш?-попита с повдегната вежда той,изобщо нямаше на идея,защо иска да иде с нея,но смяташе да разбере и това...
Върнете се в началото Go down
Емили Блек
Известен гражданин
Известен гражданин
Емили Блек


Брой мнения : 214
Присъединил се е на : 30.04.2009

Плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа Icon_minitimeСъб Май 02, 2009 3:04 pm

- Днес сестра ми има рожден ден. Бях купила една ваза, която тя много харесва за подарък от мен и дъщерите й. Обаче племенниците ми са я счупили. Това ми казаха сега. И трябва да купя нова. Обаче трябва да побързам, защото магазина ще затвори скоро.
Върнете се в началото Go down
Кристиян Кълън
Нов
Нов
Кристиян Кълън


Брой мнения : 41
Присъединил се е на : 02.05.2009

Плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа Icon_minitimeСъб Май 02, 2009 3:09 pm

-Ясно...-каза Крис и допълни-Ами,добре,ще те придружа....-двамата тръгнаха бързо в обратната посока,а синеокото момче забиваше поглед напред...
Върнете се в началото Go down
Хейдън Панетиър
Гражданче
Гражданче
Хейдън Панетиър


Брой мнения : 53
Присъединил се е на : 04.05.2009

Плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа Icon_minitimeСря Май 06, 2009 3:48 pm

Беше хубав слънчев ден а на Хейди и беше скучно. Птичките пееха вълните пляскаха силно. Тя си постели кърпа и легна на слънце. От време на време влизаше в морето (или океана квото е там) за да се охлади.

Плажа Hayden_panetierre2
Върнете се в началото Go down
Девиън Хелман
Полицайчо
Полицайчо
Девиън Хелман


Брой мнения : 80
Присъединил се е на : 08.05.2009
Възраст : 34

Плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа Icon_minitimeНед Май 10, 2009 7:02 pm

Намирането на плажа се оказа доста трудна задача и за двамата.В крайна сметка обаче със взаимни усилия те стигнаха до желаното място.
- Мисля,че този път изкарахме късмет с намирането на плажа.Ще ни трябва карта на града.
- Не се тревожи за това сега....карта винаги може да намерим. - отвърна му тя като се усмихна за пореден път.
Тя пусна ръката му и се затича боса по пясъка който май се беше нагрял от слънцето което го е грял доста време.
- Идваш ли или ще останеш да правиш компания на вятъра? - попита го Кейтлин.
- И така ми е добре. - рече безизразно той като съвсем не одобряваше температурата на водата.
Човек май на него не можеше да му угоди.Дори като малък често си менеше мнеието за почти всичко.Както за хора така и за какви ли не други неща.
Върнете се в началото Go down
Кейтлин Одонълд
Гражданче
Гражданче
Кейтлин Одонълд


Брой мнения : 84
Присъединил се е на : 09.05.2009

Плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа Icon_minitimeНед Май 10, 2009 7:08 pm

Кейтлин се върна и го хвана за ръката.
-Хайде,не си побвал дажееее!-ужаси се от намусеното му изражение тя-Ако ме хванеш,ще ти изпълня едно желани`е,каквото и да е то?-засмя се тя
-Не,сериозно,ще остана тук!
-Хайде да поплуваме дееее!-направи кучешка муцунка тя
-Ох,добре!-каза той и бързо си съблече тениската
-Благодаря...-каза тихо тя и косата й се развя от вятъра,тя я сложи зад ухото си....
Върнете се в началото Go down
Девиън Хелман
Полицайчо
Полицайчо
Девиън Хелман


Брой мнения : 80
Присъединил се е на : 08.05.2009
Възраст : 34

Плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа Icon_minitimeНед Май 10, 2009 7:14 pm

Девиън веднага беше потреперил заради гадния вятър.Беше си хладен, но изглежда за Кейтлин това не беше проблем.
- Оф мразя да ходя на плаж. - отсече намръщено той когато ръката му отново беше задърпана.
Беше принуден да влезе във студената вода и точно това се случи.Макар и против волята му той просто се остави на течението и се занесе из водата чакайки да му дойде компанията.
- Защо ли имам чувството,че това ще свърши зле?! - тихо прошепна на себе си той когато се заогледа наоколо.
Върнете се в началото Go down
Кейтлин Одонълд
Гражданче
Гражданче
Кейтлин Одонълд


Брой мнения : 84
Присъединил се е на : 09.05.2009

Плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа Icon_minitimeНед Май 10, 2009 7:21 pm

Кейт свали дрехите си,така че изглеждаше така:
Плажа Rm95bwerm
Тя се затича към водата и влезе.Кожата й изтръпна от леденината й.Тя заплува към Девиън.Там където беше той,беше доста дълбоко,за да стъпи.
-Липсвах ли ти?-засмя се тя -Не се цупи де,не е чак толкова зле!-каза тя като накипри странна муцунка...
Върнете се в началото Go down
Девиън Хелман
Полицайчо
Полицайчо
Девиън Хелман


Брой мнения : 80
Присъединил се е на : 08.05.2009
Възраст : 34

Плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа Icon_minitimeНед Май 10, 2009 7:25 pm

- О да не е зле.Просто ще ми е нужно малко време да свикна. - каза Девиън като също заплува към Кейтлин.
Водата си беше студена.Хладна и солена разбира се.Това само можеше да влоши настроението на момъка ама този път той го подкара по-полека и се опита да не обръща внимание на това.
- И сега какво следва.....ще се опиташ да ме убиеш? - попита я той на шега имитирайки уплашен поглед.
Не беше много убедителен и това май накара нов смях та отекне във водата.Съвсем не го биваше и да лъже.
Върнете се в началото Go down
Кейтлин Одонълд
Гражданче
Гражданче
Кейтлин Одонълд


Брой мнения : 84
Присъединил се е на : 09.05.2009

Плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа Icon_minitimeНед Май 10, 2009 7:31 pm

-О,да,точно това замислях...-засмя се Кейтлин и го потопи под водата.Естествено опита й беше неуспешен,защото само след секунди той изплува,беше доста по-силен,просто не очакваше това,което тя направи.Той я наплиска с малко вода,пидружена с думите:
-Не беше честно!-двамата се засмяха и Кейт доплува до него,за да го гушне
-Извинявай...-тихо каза тя.


Последната промяна е направена от Keitlin Oydonuld на Нед Май 10, 2009 7:56 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Девиън Хелман
Полицайчо
Полицайчо
Девиън Хелман


Брой мнения : 80
Присъединил се е на : 08.05.2009
Възраст : 34

Плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа Icon_minitimeНед Май 10, 2009 7:35 pm

- А сега ми се извиняваш....лисичке. - направи се на учуден той като се опита да избегне гушката.
Разбира се безуспешно.Веднага беше уловен от Кейтлин та се наложи и с това се примири.
- Знаеш ли...трябва да станеш наемна убийца.Ще се опитваш да обиваш хората и когато се провалиш ще раздаваш гушки на ляво и на дясно.
Тя отново се опита да му потопи главата във водата ама Девийн действа по-бързо и се измъкна от коварната и хватка.
- Лошо момиче. - изплези и се той и заплува към брега.
Върнете се в началото Go down
Кейтлин Одонълд
Гражданче
Гражданче
Кейтлин Одонълд


Брой мнения : 84
Присъединил се е на : 09.05.2009

Плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа Icon_minitimeНед Май 10, 2009 7:40 pm

-Аз лоша?!?Сега ще те науча теб,кой е наемен убиец!-тя заплува бързо след него като го строполи на пясъка,надвесвайки се над момчето.
Кафявите й като шоколад копринени коси падаха до лицето му.Той......
Върнете се в началото Go down
Девиън Хелман
Полицайчо
Полицайчо
Девиън Хелман


Брой мнения : 80
Присъединил се е на : 08.05.2009
Възраст : 34

Плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа Icon_minitimeНед Май 10, 2009 7:46 pm

...бързо се отскубна от нея и се изправи на крака.
- Няма да стане драга ми госпожице. - викна след нея той като се опита да стои на поне два метра от нея.
Уви дори и това не стана.Отново падна на пясъка и този път беше по-болезнено за него.Все пак успя да изтърпи неприятните тръпки в гърба и да се върне към борбата за свобода.Кейтлин не отстъпваше позицията а Девиън беше на път да се предаде и да се откаже от физическата си свобода.Май наистина щеше да бъде убит.....от гушки или нещо друго.
- Добре.....предавам се! - викна силно той.
Върнете се в началото Go down
Кейтлин Одонълд
Гражданче
Гражданче
Кейтлин Одонълд


Брой мнения : 84
Присъединил се е на : 09.05.2009

Плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа Icon_minitimeНед Май 10, 2009 7:52 pm

Кейт стана от него.Погледна го сеиозно в очите и го попита:
-Защо винаги се дистанциаш от мен,няма да те ям...Опитвам се да я скъся,но ти не ми даваш никакъв шанс,не искам нищо друго освен поне да имаме приятелски взаимоотношения...Не вярвам да съм ти толкова неприятна...?-тя седна на пясъка и го загледа в очите.Устните й добиха нормалният си блясък,косите й се носеха във въздуха заедно с играта на вятъра.Този път нямаше и помен от очарователните й усмивки.Искаше да знае,защо е така и нямаше поводи да се усмихне.
...
Върнете се в началото Go down
Девиън Хелман
Полицайчо
Полицайчо
Девиън Хелман


Брой мнения : 80
Присъединил се е на : 08.05.2009
Възраст : 34

Плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа Icon_minitimeНед Май 10, 2009 7:58 pm

- Не се дистанцирам от теб. - обяви с ясен глас той почувствайки се малко обиден. - Май си останала с грешно впечатление. - въздишка.
Седна срещу нея и взе да си облича тениската.Май със плажа бяха приключели....поне за сега.
- Ако си мислиш,че бягам от теб....грешиш. - каза той спокойно като се огледа наоколо.
Вятъра отново подуха а настроението на Девиън отново се вкисна.Както обикновено при него това се случваше изключително лесно.
-Е не знам за теб, но аз мисля да се прибирам. - промълви тихо той като бавно се изправи на крака. - Уморен съм а често казано не ми се стои вече тук.
Върнете се в началото Go down
Кейтлин Одонълд
Гражданче
Гражданче
Кейтлин Одонълд


Брой мнения : 84
Присъединил се е на : 09.05.2009

Плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа Icon_minitimeНед Май 10, 2009 8:01 pm

Кейтлин каза:
-Не мисля,че бягаш от мен,просто....виж няма значение...-разбра,че е безмислено.Взе дрехите си от пясъка и добави:
-Изчакай ме,да се приберем заедно и аз се уморих...твърде много вълнения за един ден...-каза тихо тя и го настигна...Тръгнаха към хотела.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Плажа
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ViRtuAl LifE :: Градът :: Парка и плажа-
Идете на: