ViRtuAl LifE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ViRtuAl LifE

Тук е нашия виртуален град
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Здрач и продължения

Go down 
+3
Девиън Хелман
Емили Блек
Мелани Косъс
7 posters
АвторСъобщение
Мелани Косъс
Кметче
Кметче
Мелани Косъс


Брой мнения : 310
Присъединил се е на : 29.04.2009
Възраст : 29

Здрач и продължения Empty
ПисанеЗаглавие: Здрач и продължения   Здрач и продължения Icon_minitimeПет Май 01, 2009 2:47 pm

Е тук пишете дали ви харесва
На мен ми харесва но чак маниачка....
Върнете се в началото Go down
https://virtualife.forumotion.com
Емили Блек
Известен гражданин
Известен гражданин
Емили Блек


Брой мнения : 214
Присъединил се е на : 30.04.2009

Здрач и продължения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здрач и продължения   Здрач и продължения Icon_minitimeНед Май 10, 2009 3:09 pm

На всякъде на където се обърна чувам само "Здрач! Здрач! Здрач! Здрач! Здрач! Здрач! Здрач! Здрач! Здрач! Здрач! Здрач! Здрач!"
Писна ми. Не смятам, че историята е чак толкова интересна. Дори изгубих интерес да прочета 3-тата книга. Прочетох около 30% от книгата, не помня колко точно беше, и на следващия ден не мис е четеше. Не от мързел, а от загуба на интерес. Освен това Бела ми е много антипатична, а с нея и Едуард.
Върнете се в началото Go down
Девиън Хелман
Полицайчо
Полицайчо
Девиън Хелман


Брой мнения : 80
Присъединил се е на : 08.05.2009
Възраст : 34

Здрач и продължения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здрач и продължения   Здрач и продължения Icon_minitimeНед Май 10, 2009 5:57 pm

И аз го мразя много тоз Здрач.Едва издържах да прочета три глави от първата книга.Блах....направо ми бъктиса да чета в единствено число.
Върнете се в началото Go down
Мелани Косъс
Кметче
Кметче
Мелани Косъс


Брой мнения : 310
Присъединил се е на : 29.04.2009
Възраст : 29

Здрач и продължения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здрач и продължения   Здрач и продължения Icon_minitimeНед Май 10, 2009 8:30 pm

Аз в началото въобще не намирах нищо интересно!
След като гледах филма малко добих интерес, ама сега във втората книга дето я чета няма абсолютно нищо интересно!
Може би ще гледам следващите филми и това ще бъде.
Върнете се в началото Go down
https://virtualife.forumotion.com
Рейчъл Лайвли
Гражданче
Гражданче
Рейчъл Лайвли


Брой мнения : 54
Присъединил се е на : 23.05.2009

Здрач и продължения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здрач и продължения   Здрач и продължения Icon_minitimeСъб Май 30, 2009 10:13 pm

Може да ме намразите затова, но ЗДРАЧ .. е една от най-невероятните книги, които съм чела. Въобще самият стил и начин на изразяване, подбора на думи и не на последно място самата история .. всичко е перфектно. Няма повече какво да кажа.. просто уникална книга. ; ]
Върнете се в началото Go down
Мелани Косъс
Кметче
Кметче
Мелани Косъс


Брой мнения : 310
Присъединил се е на : 29.04.2009
Възраст : 29

Здрач и продължения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здрач и продължения   Здрач и продължения Icon_minitimeНед Май 31, 2009 7:08 pm

Няма да те намразим естествено(поне аз няма) всеки си има мнение и това е твоето, пък и аз я харесвах за около 10-тина дена, после ми стана леко тъпичка...
Върнете се в началото Go down
https://virtualife.forumotion.com
Вивиан Клиъруотър
Нов
Нов
Вивиан Клиъруотър


Брой мнения : 15
Присъединил се е на : 12.05.2009
Възраст : 27
Местожителство : sO.......

Здрач и продължения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здрач и продължения   Здрач и продължения Icon_minitimeСъб Юни 13, 2009 8:59 am

Е сега ще ви тръсна едно есе тука...

Та,първата ми хареса.Едурд и Бела ми лазят по нервите.Предпочитам върколаците пред вампирите.Втората книга много ми бие на ''Ромео и Жулиета''(четох я,Р и Ж де,и много се дразних от римите през цялооото време Evil or Very Mad ).Третата ми е любимата(много се изкефих като Джейк целуна Бела... cheers bounce ).Любимата ми героиня е Лия и Ренесме,който не е чел Breaking dawn,това е полувампирската дъщеря на главния идиот(персонаж де) и Бела,любим герой-Джейкъб(класика) и Сет и Сам иии...цялата глутница.Зазоряване...(Breaking dawn) ми хареса...ама с тая свадба и дете много лигаво беее.... confused Evil or Very Mad Само Book two:Jacob ми хареса...предговора ме разби! Laughing ''Живота е гаден,след това умираш.Да бе голям съм късметлия!'' Laughing Laughing Laughing Таа...това е общо взето...и,още нещо и после спирам,обещавам.Мнооого беше добре,че Джейк беляза Неси(т.е. Ренесме)...добре,спирам.Наистина вече,че ще свърши лимита знаци.
Върнете се в началото Go down
http://amonnschool.forumotion.com/forum.htm
Елизабет Филиън
Нов
Нов
Елизабет Филиън


Брой мнения : 46
Присъединил се е на : 08.06.2009

Здрач и продължения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здрач и продължения   Здрач и продължения Icon_minitimeСъб Юни 13, 2009 9:08 am

Ами не е никак лош.
Върнете се в началото Go down
Зоуи Смит
Нов
Нов
Зоуи Смит


Брой мнения : 4
Присъединил се е на : 14.06.2009
Възраст : 27
Местожителство : Over the rainbow ^^

Здрач и продължения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здрач и продължения   Здрач и продължения Icon_minitimeЧет Юни 18, 2009 11:17 am

*подксача*
ОБОЖАВАМ Здрач! И Едуард, и Емет и... почти всичко! Начинът на писане, сарказмът, дори захаросаните романтични моменти ми харесаха! Невероятна еее <3 ^^
Бела ме дразни супер много, Джейкъм също. Предпочитам вампирите пред върколаците.
А Едуараааааааааард <33333 Ай лов хим!
Невероятен е, просто, красив, умен, мил, силен, може да вдигне кола с едната си ръка, обичам гоо!
Сега и аз ще ви "тръсна едно есе тука"
"Здрач" ми хареса. Всичката тая загадачност, започнатите, но незавършени истории... супееер! И Кълън <3 Жалко само, че там не се говореше толкова за тях...
"Новолуние" беше ужас за мен! Тогава Бела ми омръзна още повече. Използва и Едуард, и Джейкъб. Постоянно с това "Джейк";"Едуард";"Джейк";"Едуард"; "Мразя го"; "Обичам го" "Обичам го"; "Мразя го" Идеше ми да хвърля книгата. И постоянно с тва за Ромео, Жулиета ии Парис (май така се казваше xD).
"Затъмнение" също ми хареса. Едуард, битката, Едуард... Споменах ли Едуард? xDD Не беше много сладникава и това е хубаво.
"Зазоряване" рууулз! Супер е! Сватбата, Неси, Едуард, всичкоо е невероятно! Най-ме изкефи "разбиването на рами и разпердуширването на куп възглавници". На глас съм се смяла. А когато Бела си гледаше подутия корем и аз бях с виснала уста като Едуард! И предговора на Джейк рулз <3 Вече ми стана и мото.
Общо взето ми харесват всичко книги, освен Новолуние, защото... Да кажем, че липсата на Едуард ме подлуди.

А тези, които постоянно повтарят "Здрач! Здрач! Здрач! Здрач!" са псефдовенове. Правят се на голямата работа, а не са чели нищоо.
И това е от мен, че мога да продължа цяла вечност.
Върнете се в началото Go down
http://twilightfans.twilight-mania.com/forum.htm
Sponsored content





Здрач и продължения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здрач и продължения   Здрач и продължения Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Здрач и продължения
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ViRtuAl LifE :: Други :: Чат и маний-
Идете на: